Výborné správy

Späť na články
30. novembra 2022

Na úvod čerstvá a výborná správa. Náš projekt Bešeň je úspešne skolaudovaný.

Na kolaudácii sme usilovne pracovali niekoľko mesiacov, pretože charakter niektorých stavebných objektov (napr. dažďová kanalizácia, verejná splašková kanalizácia, odlučovače ropných látok alebo spevnené plochy a komunikácie) umožňuje ich priebežné administratívne povoľovanie, a to ešte pred dokončením hlavného stavebného objektu. Užívanie hlavného objektu nám stavebný úrad povolil len pár dní pred odoslaním tohto newslettera. Tešíme sa, že sme vďaka veľmi náročnému spôsobu riadenia administratívnych procesov dokázali udržať naplánované termíny.  

Postup po kolaudácii

V týchto chvíľach pracujeme, spolu s dodávateľom stavby, na ladení posledných detailov stavby a za sebou už máme aj generálne upratanie objektu. V rámci prípravy na odovzdanie nehnuteľností testujeme funkčnosť všetkých jednotiek tak, aby novým vlastníkom slúžili čo najlepšie, a to už od prvých dní. Pre majiteľov tiež máme pripravené špeciálne manuály, ktoré obsahujú návody, inštrukcie a užitočné tipy k správe, údržbe a prevádzke nehnuteľností. V krátkej dobe tak budú všetkých zákazníkov kontaktovať realitní makléri s vysvetlením ďalších krokov týkajúcich sa procesu prevodu vlastníctva, ako aj odovzdania nehnuteľnosti. 

Z reálneho výsledku projektu Bešeň máme naozaj obrovskú radosť. Ešte máme pár apartmánov na predaj voľných, a tak sme radi, že sa k tomuto krásnemu projektu môžeme ešte chvíľu vracať. 

Vyberte si z ponuky Apartmánov Bešeň

Prezrite si zoznam všetkých ponúkaných apartmánov a vyberte si ten, ktorý bude najviac vyhovovať vám a vašim potrebám.

Ponuka Lebenski - Popup

This will close in 0 seconds