V objatí čarovnej prírody Liptova

Späť na články
28. februára 2022

Kde inde nájdete také dokonalé panoramatické výhľady a kopce posiate zelenou trávou, nad ktorými sa štítia obrysy slovenských najvyšších hôr, ako na malebnom Liptove?

Aj naše Apartmány Bešeň ponúkajú možnosť žiť v spätosti s liptovskou prírodou. Nie sú len materiálnou investíciou, ale aj miestom plným rekreačných možností.

Snažíme sa, aby vaše sny spojené so životom v tomto čarokrásnom prostredí nabrali čím skôr reálne kontúry. Poďte sa s nami bližšie pozrieť, ako napredujeme.

Naberáme reálne kontúry 

Vo februári sme dokončili konštrukcie sadrokartónových stien a čiastočne sme ich opláštili SDK doskami. Keďže všetko má svoje postupy, opláštenie dokončíme až po realizácií rozvodov zdravotechniky, ústredného kúrenia, elektriny a vzduchotechniky v samotných apartmánoch. 

Úspešne sa nám podarilo dokončiť hlavné rozvody kanalizácie, vody a ústredného kúrenia. Následne budeme pokračovať aj v apartmánových jednotkách. K rozvodom zdravotechnickej inštalácie sa pridá  realizácia ústredného kúrenia a optického pripojenia. 

V priebehu mesiaca sa nám podarilo v apartmánoch na druhom a štvrtom nadzemnom podlaží  osadiť aj okná a balkónové dvere. Koncom februára začneme aj s montážou hlavných rozvodov elektroinštalácie a vzduchotechniky.

V srdci Liptova

Vízia, ktorá bola kedysi len myšlienkou, sa pomaly pretavuje do skutočnosti a Apartmány Bešeň sa čoraz viac približujú k svojmu cieľu. A tí, ktorí už investovali, majú eso v rukách. 

Pýtate sa, prečo hovoríme o pomyselnom ese? Apartmány Bešeň sa vyznačujú nielen svojou kvalitou, ale aj skvelou lokalizáciou. V kolibe oproti si môžete vychutnať pravé liptovské jedlá – správny Slovák iste nepohrdne domácimi bryndzákmi či žinčicou. Pri blízko pretekajúcom Váhu máte možnosť oddýchnuť si v spätosti s okolitou prírodou a zároveň si vychutnať romantické výhľady. Aj lovu chtiví muškári si tu prídu na svoje. Vedeli ste, že Váh v okolí Bešeňovej je jedným z najvyhľadávanejších revírov tohto typu lovu?

Toto je len kúsok zo zážitkov, ktoré môžete zažiť spolu s nami v srdci Liptova.

Vyberte si z ponuky Apartmánov Bešeň

Prezrite si zoznam všetkých ponúkaných apartmánov a vyberte si ten, ktorý bude najviac vyhovovať vám a vašim potrebám.