Spokojnosť s tempom výstavby

Späť na články
31. marca 2022

Liptov je naozaj rozprávkový. Napovie vám o tom nielen dokonalá prírodná scenéria, ale aj architektektonické skvosty, ktoré pripomínajú rozprávku. Jedným z nich je renesančný hradný kaštieľ Mitošiny v Bešeňovej, ktorý bol v roku 1644 postavený Ladislavom Mitošškom.

To, že kaštieľ nie je obyčajným dielom vtedajšej doby, zistíte už pri pohľade naň. Samotný prvý kontakt so stavbou do vás ihneď vnesie ducha histórie Liptova. Napriek tomu, že stavba pochádza z polovice 17. storočia, je trvalo obývaná  a v dobrom technickom stave. Kaštieľ vlastní  rod Pružinských, a tak ho domáci nazývajú aj ako kaštieľ pani Pružinskej. 

Spokojnosť s tempom výstavby

V mesiaci marec sme naplnili ďalší cieľ a dokončili práce na rozvodoch zdravotechniky, ústredného kúrenia a vzduchotechniky už v samotných apartmánoch. Na prvom nadzemnom podlaží sme začali s montážou presklenej fasády a vstupných dverí v nebytových priestoroch. Keďže už máme krásne a slnečné počasie začneme práce na realizácii strechy a zateplenia vonkajšej fasády budovy nášho apartmánového komplexu. Všetko nasvedčuje tomu, že už onedlho si budú môcť majitelia vychutnávať rozprávkové výhľady priamo z okien svojich apartmánov. 

Vaša spokojnosť, naše potešenie

Našou túžbou je, čo najviac spríjemniť majiteľom pobyt v Apartmánoch Bešeň. V rámci ich vybavenia sme ponúkli možnosť inštalácie elektronického zámku H31 pre vstupné dvere. V čom spočívajú výhody takéhoto zámku? Majiteľ si vie jednoducho spravovať svoj apartmán z pohodlia domova za pomoci vzdialeného prístupu cez aplikáciu. Odomkne ho tak, že odošle sms s kódom na otvorenie apartmánu. K dispozícii je aj história otvárania zámku. Túto možnosť ocenia najmä tí, ktorí majú v pláne svoj apartmán prenajímať návštevníkom. Odpadnú tak starosti s osobným otváraním apartmánu či odkladaním kľúčov niekde v okolí. Všetky tieto vymoženosti sa dajú využívať pomocou aplikácie, ktorá je dostupná zadarmo. 

Vyberte si z ponuky Apartmánov Bešeň

Prezrite si zoznam všetkých ponúkaných apartmánov a vyberte si ten, ktorý bude najviac vyhovovať vám a vašim potrebám.