Rastieme do výšky

Späť na články
5. novembra 2021

Rastieme do výšky a naberáme reálne kontúry, aj tak by sa dal zhrnúť ďalší mesiac prác na Apartmánoch Bešeň. Zaujíma vás, čo sa u nás dialo v októbri? Poďme sa na to spoločne pozrieť.

Máme druhé poschodie

Hneď v úvode mesiaca stavebníci zo zhotoviteľskej spoločnosti BTB GROUP dokončili nosnú železobetónovú konštrukciu stien a stĺpov prvého nadzemného podlažia a začali práce aj na jeho strope. To znamená debnenie, viazanie výstuže nosných prievlakov, stropnej dosky a samotná betonáž.

V polovici októbra začali práce na druhom nadzemnom podlaží, teda debnenie, viazanie výstuže, betonáž stĺpov, výťahovej šachty a schodiska. Obvodové steny vyplnili tvárnice značky Ytong pre obvodové a nosné steny.

Do konca mesiaca stavebníci dokončili práce na strope druhého nadzemného podlažia a  zároveň zabetónovali balkóny systémom Isokorb ako nosným prvkom pre prerušenie tepelných mostov pri predsadených konštrukciách.  

Vyberáme štandard apartmánov

Začiatkom novembra budú mať budúci kupujúci finálny štandard apartmánov. Vyberať si budú z ponuky kúpeľní a toaliet. Budú si môcť zvoliť ich obklad, dlažbu a zariaďovacie predmety, ale aj dvere či podlahy apartmánov.

Chcete vedieť, čo sa bude diať ďalej? Sledujte nás aj naďalej!

Vyberte si z ponuky Apartmánov Bešeň

Prezrite si zoznam všetkých ponúkaných apartmánov a vyberte si ten, ktorý bude najviac vyhovovať vám a vašim potrebám.