Apartmán (2 izbák)

PROJEKT BEŠEŇ: Čo už len na ňom vidíme?

Späť na články
14. apríla 2021

Koncom leta začne v Bešeňovej vyrastať nový apartmánový dom. Už teraz na ňom pracuje tím odborníkov z rôznych oblastí. Čo si o ňom myslia a čo na ňom vlastne vidia? Aké sú najväčšie výhody projektu podľa ľudí, ktorí mu vdýchnu dušu?

Juraj Bukna (developer)

Jednoznačne je to lokalita, koncept projektu, veľkosť a dispozície apartmánov, ktoré sledujú jasný cieľ – priniesť na trh nehnuteľnosť, ktorá je šitá na aktívny oddych v top rekreačnej lokalite. Bešeň je pre budúcich vlastníkov apartmánov ideálnou investíciou s vynikajúcim pomerom cena/výkon.

Juraj riadi spoločnosť BL, s. r. o. V roku 2005 založil realitnú kanceláriu OREA a viedol ju do roku 2010. Následne, do roku 2017, pôsobil ako výkonný partner v advokátskej kancelárii Bukna, kde sa venoval daniam a právu nehnuteľností.


Ján Laurinčík (developer)

Dostaneš presne to, čo potrebuješ. Nič naviac, za čo by si musel zbytočne platiť. Premyslenú dispozíciu, vlastné parkovanie, balkón, pivnicu na odkladane bike-ov, potrebné služby od apartmánu na pešo: obchod, reštaurácia, aquapark, čoskoro aj obecné multifunkčné ihrisko. Autom si do pár minút na svahu, v kúpeľoch, jaskyni, na horách, v ZOO, nákupnom centre či multikine.

Ján má na starosti výkonné riadenie a dozor nad projektami spoločnosti BL, s. r. o. S nehnuteľnosťami pracuje od roku 2008 – najprv ako maklér a potom ako vlastník realitnej kancelárie OREA. Od roku 2017 pracuje pre spoločnosť BL, s. r. o..   


Anton Stročka (projektový manažér)
Výborná je dispozícia budovy, ale aj nastavenie správy správcovskou spoločnosťou. Teším sa aj z myšlienky služieb súvisiacich s užívaním apartmánov, upratovanie, kľúčový režim. Skvelý je aj systém merania spotreby energií v apartmánoch ako aj v spoločných častiach budovy a ich spravodlivého rozúčtovania. No a čerešnička na torte je pre mňa obchodný priestor na prvom poschodí, v ktorom budú prevádzky poskytujúce služby ubytovaným, ale aj verejnosti.

Anton je projektovým manažérom projektu BEŠEŇ. Od roku 2010 do roku 2018 pracoval v advokátskej kancelárii, od roku 2004 v oblasti realít a predtým 7 rokov na exekútorských úradoch ako asistent súdnych exekútorov.


Peter Hámor (realitný maklér)

 1. Poloha – apartmánový komplex sa nachádza vo veľmi žiadanej lokalite Liptova, kde je možnosť vyžitia vo všetkých mesiacoch v roku. Aquapark Bešeňová, Aquapark Tatralandia, Skipark Ružomberok, Jasná, množstvo cyklistických, turistických a skialpinistických trás.

2. Prevedenie – kvalitné materiály s úžasným projektom pod dozorom stavebníka s niekoľkoročnými skúsenosťami, za ktoré hovoria mnohé, už postavené projekty, na ktoré sme hrdí.

3. Skúsenosť celého tímu – celým priebehom obchodu budú budúcich majiteľov sprevádzať skúsení manažéri a obchodní predajcovia, do ktorých rúk sa môžete pokojne zveriť.

Peter je maklér so 17-ročnými skúsenosťami v oblasti realít a stavebníctva. Vďaka svojej mnohoročnej expertíze realizuje aj komplikované obchody a nachádza riešenia v takmer neriešiteľných situáciách.


Michal Hubčík (realitný maklér)

Ako najvýraznejšiu prednosť projektu vnímamtop lokalitu. Liptov je brutálny, čo sa rekreačných nehnuteľností týka. Ďalej sami páči moderný vzhľad stavby a za veľkú výhodu považujem aj developerskú firmu, ktorá je známa kvalitnými a nadčasovými projektmi nehnuteľností.

Michal sa predaju nehnuteľností aktívne venuje štvrtý rok. Okrem energie a drive-u sú benefitom pre Bešeň jeho skúsenosti nadobudnuté pri predaji apartmánov susediaceho projektu MyMara.


Dušan Obert (manažér tendra na generálneho zhotoviteľa stavby)

Veľkosťou a tvarom nenápadná, prispôsobená účelu a funkčnosti, vhodne aplikovaná do daného prostredia.

Dušan má dlhoročné skúsenosti v oblasti príprav výstavby, riadenia o organizácie výberových konaní, construction manažmentu a krízového riadenia projektov. Prax nadobudol aj pri výstavbe energetických zariadení, bytových domov a administratívnych budov. Špecializuje sa na poruchy a analýzy stavebných konštrukcii. Je držiteľomoprávnení STU na výkon stavebného dozoru v oblasti pozemných stavieb a technického zariadenia budov.


Ľudovít Beťko (projektant pre stavebné povolenie)

Poloha, poloha a ešte raz poloha. Z ďalších výhod mi nedá nespomenúť výborný pomer kvalita/cena.

Ľudovít je autorizovaný statik a spolumajiteľ projekčnej kancelárie Beťkoprojekt.


Róbert Suja (webdizajnér)

Najsilnejšou stránkou projektu je jednoznačne lokalita. Nielenže to je blízko aquaparku Bešeňová, ale aj celý Liptovje super pre všetky druhy rekreácie. Myslím si aj, že ceny nehnuteľností v tejto lokalite pôjdu stále hore. Okrem toho považujem za atraktívny celkový vzhľad budovy, ale aj parkovanie či polyfunkčné priestory.

Róbert je UX/UI dizajnér a spoluzakladateľ digitálnej agentúry Seduco. Marek Kapičák (marketér)

Okrem iného je veľkou prednosťou projektu skúsený tím, ktorý mal pod palcom aj susediaci projekt apartmánového domu MyMara. To znamená, že vie všetko o lokalite, o tom, čo ľudia chcú a potrebujú a nebojí sa im to dopriať.

Marek je marketingový stratég a majiteľ reklamnej agentúry fokus.studio.

Vyberte si z ponuky Apartmánov Bešeň

Prezrite si zoznam všetkých ponúkaných apartmánov a vyberte si ten, ktorý bude najviac vyhovovať vám a vašim potrebám.