Po vianočnej prestávke plní síl k naplneniu cieľa

Späť na články
31. januára 2022

Od zasnežených svahov cez termálne pramene až po rozprávkové výhľady z okolitých hôr a vrcholov. Toto je len malá ukážka toho, čo čaká už len na 13 vás v srdci Liptova. Apartmány Bešeň nie sú len materiálnou investíciou, ale aj miestom plným perspektívnych možností. Ste zvedaví, ako sme pokročili na zhmotnení nášho cieľa od decembra? […]

Od zasnežených svahov cez termálne pramene až po rozprávkové výhľady z okolitých hôr a vrcholov. Toto je len malá ukážka toho, čo čaká už len na 13 vás v srdci Liptova. Apartmány Bešeň nie sú len materiálnou investíciou, ale aj miestom plným perspektívnych možností. Ste zvedaví, ako sme pokročili na zhmotnení nášho cieľa od decembra? Pozrime sa na to spoločne. 

Poveternostné podmienky nám nepriali  

V decembri uplynulého roka sa podarilo dokončiť betónové konštrukcie. Keďže nám počasie veľmi neprialo, pracovníci nemohli realizovať vrstvy strešného plášťa, t.j. strechy. Tieto práce sú na pláne hneď, ako nám to počasie dovolí a  zlepšia sa poveternostné podmienky. 

Po dlhšej vianočnej prestávke sme sa oddýchnutí a plní síl vrátili späť do práce. Od polovice januára sa začali v rámci druhého nadzemného podlažia realizovať sadrokartónové konštrukcie a postupne budeme pokračovať aj na ďalších podlažiach. 

Takisto sme pokročili aj na prácach zdravotechnickej inštalácie a to konkrétne prestupy cez betónové konštrukcie a montáž hlavných rozvodov na poschodiach. Po zhotovení vnútorných priečok máme na pláne nainštalovať rozvody už aj v jednotlivých apartmánoch.

Zážitok, ktorý sa oplatí ochutnať

Každým mesiacom sme bližšie a bližšie ku vytvoreniu ideálneho priestoru na oddych a na tie najkrajšie zážitky. Jedným z nich môže byť aj farma Bešeňová, ktorá sa nachádza neďaleko apartmánov. Vedeli ste o tom, že v nej môžete nájsť gastronomické nebo v podobe nefalšovaných a plnohodnotných syrov, bryndze z ovčieho mlieka či žinčice s hrudkami? S počtom 929 oviec a týždennou produkciou 1123 kg bryndze je to miesto, ktoré by ste mali v blízkosti určite navštíviť.

Vyberte si z ponuky Apartmánov Bešeň

Prezrite si zoznam všetkých ponúkaných apartmánov a vyberte si ten, ktorý bude najviac vyhovovať vám a vašim potrebám.