O projekte Bešeň

Apartmány Bešeň sú určené pre tých, ktorí hľadajú miesto pre oddych uprostred nádhernej liptovskej prírody, a zároveň majú záujem zhodnotiť svoje finančné prostriedky investíciou do kvalitnej nehnuteľnosti vo vynikajúcej lokalite.

PONUKA APARTMÁNOV BEŠEŇ

Lokalita, lokalita, lokalita...

Apartmánový dom Bešeň sa nachádza v srdci Liptova, v známej obci Bešeňová, ktorá patrí medzi špičku rekreačných oblastí Slovenska. Nie je tak len kvôli obľúbenému Aquaparku Bešeňová, ale aj vďaka ďalším možnostiam letnej alebo zimnej rekreácie, ktoré ponúka krásna okolitá príroda. V bezprostrednej blízkosti sa nachádzajú Nízke Tatry, Západné Tatry, Chočské vrchy alebo Liptovská Mara.

Premyslené riešenia

Bešeň prináša apartmány, ktoré sú orientované na aktívnych zákazníkov. Pohodlie zabezpečí optimálna dispozícia, balkón alebo lodžia pri každom apartmáne, vysokorýchlostný internet, interiérový výťah alebo vlastná pivnica, do ktorej je možné uskladniť bicykle, lyže a iné športové náčinie. Každý kupujúci získa v cene apartmánu parkovacie miesto. 

K bezpečnosti a komfortu prispeje kamerový systém, keyboxy alebo elektronický vrátnik.  

K dispozícii bude malý súkromný park vo vnútrobloku apartmánového domu, ako aj služby poskytované v parteri budovy alebo reštaurácia v bezprostrednom susedstve. 

Štandard

Apartmány sú dodávané v štandarde, ktorý zahŕňa kompletné elektroinštalácie, kúrenie, zdravotechniku a vzduchotechniku, vrátane kvalitných povrchových úprav stien a stropov hladkou vnutornou omietkou s bielym náterom, keramické obklady a dlažby, zariaďovacie predmety v kúpeľniach a WC (vr. samostatného elektrického ohrievača vody), laminátové podlahy, interiérové dvere s obložkovými zárubňami, vchodové protipožiarne dvere a prípravu na osadenie kuchynskej linky.  

Samotná stavba je železobetónový skelet s výplňovým murivom, zateplený kontaktným zatepľovacím systémom. Ako strešná krytina bude použitý Fatrafol. V plastových oknách a vstupných dverách bude použité izolačné trojsklo. Vykurovanie bude zabezpečené vykurovacími telesami bielej farby, zdrojom tepla budú centrálne kondenzačné kotle na zemný plyn. 

Apartmány Bešeň - Parkovisko/zadná strana

Zhodnotenie investície bez starostí

Či už budete svoj apartmán využívať pre seba, svojich známych alebo ho budete komerčne prenajímať, sme presvedčení, že sa vaša investícia do projektu Bešeň zúročí nad očakávanie. Ak budete pri prenájme využívať platformy ako Airbnb alebo Booking.com, zabezpečíme vám zmluvný servis apartmánov (upratovanie, pranie, odovzdanie apartmánu a pod.). 

Apartmany_besen_sluzby

Časový harmonogram projektu

Územné rozhodnutie

Marec 2021

Zahájenie predaja

Apríl 2021

Začiatok výstavby

August 2021

Kolaudácia

Október 2022

Vyberte si z ponuky Apartmánov Bešeň

Prezrite si zoznam všetkých ponúkaných apartmánov a vyberte si ten, ktorý bude najviac vyhovovať vám a vašim potrebám.

Ponuka Lebenski - Popup

This will close in 0 seconds