Nech sa páči, poďte ďalej…

Späť na články
16. januára 2023

Pripravili sme pre Vás video nášho nedávno dokončeného a skolaudovaného apartmánového komplexu v Bešeňovej.

Bešeňová je top lokalita pre váš oddych a dovolenku, kam sa ľudia radi vracajú. Apartmány sa nachádzajú v blízkosti Liptovskej Mary, v srdci Liptova. Nachádza sa tu aj veľa turistických trás, lyžiarske strediská a aquapark, takže je ideálne miesto pre milovníkov prírody a športu.

Okolie Liptovskej Mary je tiež plné historických a kultúrnych pamiatok, ako napríklad Liptovský hrad, ktorý je len kúsok od našich apartmánov. V blízkom okolí nájdete tiež mnoho reštaurácií a obchodov, takže sa nebudete musieť vzdialiť veľmi ďaleko, aby ste si dopriali dobré jedlo alebo nakúpili.

Bešeňová je miesto vhodné pre rodiny aj skupiny priateľov, kde môžete využívať všetky výhody, ktoré táto krásna lokalita ponúka.

Každý apartmán účelne využíva priestor pre svojich hostí. Budova apartmánov má vlastný dvor s parkoviskom a detským ihriskom, takže sa môžete cítiť ako doma. Ak hľadáte kvalitné ubytovanie v krásnej lokalite s množstvom možností pre trávenie voľného času, potom sú novo skolaudované apartmány v Bešeňovej tou správnou voľbou pre vás.

Vzorovo zariadený apartmán ukazuje moderný a kvalitný štýl bývania, ktorý poskytuje pohodlie a útulnosť pre všetkých hostí.

Nenechajte si újsť investičnú príležitosť a vyberte si ten váš z našej ponuky apartmánov.

Vyberte si z ponuky Apartmánov Bešeň

Prezrite si zoznam všetkých ponúkaných apartmánov a vyberte si ten, ktorý bude najviac vyhovovať vám a vašim potrebám.