Majitelia apartmánov si už vyberajú zariadenia

Späť na články
3. decembra 2021

Práce na Apartmánoch Bešeň pokračovali aj v novembri. Opäť sme tak o kúsok bližšie k tomu, aby si komfort priestoru, ale aj nekonečné možnosti lokality mohli užívať budúci majitelia či rekreanti. Poďte sa s nami obzrieť za minulým mesiacom.

Máme ďalšie dve poschodia

Prvé dve nadzemné podlažia dokončili stavebníci zo zhotoviteľskej spoločnosti BTB GROUP už v októbri. V priebehu novembra potom stavba vyrástla o ďalšie dve poschodia, tretieho a štvrtého odstupného nadzemného podlažia, kde vzniknú terasy pre päť apartmánov.

Na prelome mesiacov november a december sa chystáme na betonáž strechy. Vzhľadom na príchod chladného počasia sú na práce pripravené aj zimné opatrenia. To znamená  predhriatie betónovej zmesi na betonárke, zahriatie konštrukcie a taktiež ďalšie špeciálne ošetrenia. Po betonáži dosky stavebníci zrealizujú atiku strechy a dokončia aj výťahovú šachtu. V prípade, že bude počasie do Vianoc prijateľné, stihneme zhotoviť ešte strechu, respektíve jej jednotlivé vrstvy.

Vyberáme zariadenie

Práce sa pohli aj v zariaďovaní jednotlivých apartmánov. Niektorí majitelia už majú vybrané z ponuky štandardu obkladov, dlažieb, zariaďovacích predmetov, ale aj dverí či podláh. 

Ďalšie práce pre vás naďalej monitorujeme. Sledujte nás.

Vyberte si z ponuky Apartmánov Bešeň

Prezrite si zoznam všetkých ponúkaných apartmánov a vyberte si ten, ktorý bude najviac vyhovovať vám a vašim potrebám.