garzonka

Rezervácie apartmánov v projekte Bešeň rastú. Na svoje apartmány sa tešia prví budúci majitelia.

Späť na články
3. mája 2021

Hoci je kolaudácia apartmánového domu Bešeň naplánovaná až na jeseň 2022, mnohé apartmány aj obchodné priestory už našli svojich budúcich majiteľov.

Projekt Bešeň len mesiac od spustenia predaja slávi prvý úspech. Očakávania developera, že o apartmány v obľúbenej obci na Liptove bude záujem, sa napĺňajú. „V priebehu pár týždňov si svojich budúcich majiteľov našlo 6 apartmánov. Zároveň sú už obsadené aj obidva obchodné priestory, ktoré sme pre projekt naplánovali,“ hovorí projektový manažér developera Bukna & Laurinčík Anton Stročka. 

V štvorpodlažnom dome bude spolu 28 apartmánov – 9 jednoizbových a 19 dvojizbových. Počíta sa s rekreačným využitím, preto ku každej jednotke navyše prislúcha pivnica na uskladnenie bicyklov či lyží a parkovacie miesto. „Projekt má skutočne veľký investičný potenciál. Pandémia spôsobila veľký záujem o rekreáciu na Slovensku v súkromných apartmánoch. Bešeňová navyše aj bez toho patrí k najatraktívnejším lokalitám na Slovensku,“ doplnil Anton Stročka.

Autori projektu sľubujú budúcim majiteľom maximálny komfort. Okrem pivnice a parkovacieho miesta budú mať takmer všetky apartmány aj balkón alebo terasu. K dispozícii bude aj služba servisu apartmánov od upratovania cez pranie až po kľúčový režim, ktorý majitelia ocenia pri prenajímaní cez Airbnb či Booking.

Celý projekt je poňatý ekologicky s dôrazom na zníženie prehrievania prostredia, zníženie prašnosti a hlučnosti – budú vybudované viaceré vodozádržné opatrenia, bude použitá zatrávňovacia dlažba a vysadená vzrastlá zeleň. Apartmány začínajú od výmery 40 m2, najväčšie majú vyše 50 m2. Ceny sa pohybujú od 105 400 € s DPH po 129 400 € s DPH.

Vyberte si z ponuky Apartmánov Bešeň

Prezrite si zoznam všetkých ponúkaných apartmánov a vyberte si ten, ktorý bude najviac vyhovovať vám a vašim potrebám.