Jasná - turistika

Apartmány Bešeň sa nachádzajú v lokalite nekonečných možností

Späť na články
5. júna 2021

Vlastniť apartmán v Bešeňovej znamená objaviť krásy Slovenska a nájsť miesto na zábavu a relax

Apartmánový dom Bešeň sa nachádza v srdci turisticky atraktívneho regiónu Liptov. Okolie Bešeňovej má čo ponúknuť v každom ročnom období a jeho nekonečné možnosti uspokoja aj náročného návštevníka. Liptov je obľúbenou destináciou vďaka svojej nádhernej prírode, v blízkosti sa nachádzajú Nízke a Západné Tatry, Chočské vrchy alebo Liptovská Mara.

zdroj: www.visitliptov.sk

Keď hovoríme, že okolie Bešeňovej ponúka široké možnosti v každom ročnom období, naozaj nepreháňame. Presvedčte sa s nami!

Rozprávkové leto na Liptove

Najaktívnejšie obdobie v roku je bezpochyby leto, kedy je čas dovoleniek a prázdnin. Horúčavy sú veľkým lákadlom k vode, na ktorú je Liptov bohatý. V blízkosti sa nachádzajú aquaparky Bešeňová, Tatralandia, Aqua-vital park Lúčky. Sú výnimočné termálnou vodou a pestrým programom pre deti aj dospelých. Ak uprednostňujete kúpanie sa v prírode, k dispozícii je najväčšia vodná priehrada na Slovensku s množstvom zábavných aktivít. 

Leto samozrejme nie je len o vode. Ak máte radi turistiku, v blízkom okolí sa nachádza Likavský hrad, Veľký Choč, Kvačianska dolina či Chopok. Pozdĺž celého Liptova vedú značené cyklotrasy dlhé viac ako 800 kilometrov. Krása prírody nie je len nad zemou. Pod povrchom môžete navštíviť známu Demänovskú ľadovú jaskyňu a Demänovskú jaskyňu slobody. 

Okolie Bešeňovej ponúka zaujímavé atrakcie pre rodiny s deťmi. V blízkosti Apartmánov Bešeň sa nachádza kontaktná ZOO Liptovský Mikuláš, svet miniatur – Tatrapolis, pamiatková rezervácia Vlkolínec, Oravský hrad, Drevený labyrint a mnohé iné. 

Liptovská zima vás vytiahne do hôr

Liptov je v zime ideálne miesto na vychutnávanie si športu a oddych. Nachádza sa tu jedno z najobľúbenejších a najväčších slovenských lyžiarskych stredísk Jasná a Chopok. Strediská ponúkajú viac ako 50 kilometrov upravených zjazdoviek, či už pre začiatočníkov alebo skúsených lyžiarov.  Pár kilometrov od obce Bešeňová sa nachádza ďalšie obľúbené stredisko s nádherným liptovským názvom, Malinô brdo. 

Zima na liptove zvykne byť mrazivá. Po kvalitnej lyžovačke využite termálne pramene, na ktoré je liptov bohatý. Zohriať sa môžete v kúpeľoch Lúčky, Thermalparku v Bešeňovej alebo na termálnom kúpalisku v Liptovskom Jáne. 

Apartmány Bešeň sú ideálne miesto na prežitie krásnych chvíľ so svojimi blízkymi. Využiť sa dajú aj na pracovné účely so svojimi klientmi a spoločníkmi. Liptov patrí medzi najkrajšie miesta na Slovensku. Nájdete tu zaslúžený oddych v každom ročnom období.

Pozrite si ponuku apartmánov na našom webe a objavujte krásy Slovenska. 

Vyberte si z ponuky Apartmánov Bešeň

Prezrite si zoznam všetkých ponúkaných apartmánov a vyberte si ten, ktorý bude najviac vyhovovať vám a vašim potrebám.