Apartmány Bešeň - Predná strana

V Bešeňovej vyrastie apartmánový dom, predaj spúšťajú už v apríli

Späť na články
31. marca 2021

Apartmány majú od 40 do 50 m2, ceny sa začínajú na 105 400 € s DPH.

V známej obci na Liptove čoskoro vyrastie apartmánový dom s 28 apartmánmi. Projekt Bešeň spúšťa predaj už v apríli, kolaudácia je naplánovaná na jeseň 2022. Developer Bukna & Laurinčík ním nadväzuje na úspech susediaceho projektu MyMara, ktorý vypredali v priebehu pár mesiacov.

„Ukazuje sa, že o kvalitne riešené nehnuteľnosti určené na rekreáciu v tejto lokalite je enormný záujem. V projekte MyMara sme zrekonštruovali starší hotel a premenili sme ho na moderné apartmánové jednotky. V tomto prípade pôjde o novostavbu,no s rovnakým investičným potenciálom,“ uviedol partner developerskej spoločnosti Ján Laurinčík.

Záleží nám na komforte budúcich majiteľov, preto pre nich pripravujeme aj služby servisu apartmánov ako upratovanie či pranie, ak by sa ich rozhodli ponúkať cez Airbnb alebo Booking,“ dodal.

Projekt Bešeň je atraktívny najmä svojou výhodnou lokalitou. Okrem známeho aquaparku sú v blízkosti Nízke Tatry, Západné Tatry, Chočské vrchy alebo Liptovská Mara. Developer počíta s využitím apartmánov na rekreačné účely, preto ku každej jednotke prislúcha pivnica na uskladnenie bicyklov či lyží a parkovacie miesto. Štandard zahŕňa kompletné elektroinštalácie, kúrenie, zdravotechniku a vzduchotechniku, povrchové úpravy stien a stropov v bielej farbe, keramické obklady a dlažby, sanitu, laminátové podlahy, interiérové dvere, vchodové protipožiarne dvere a prípravu na osadenie kuchynskej linky. Celý projekt je poňatý ekologicky s dôrazom na zníženie prehrievania prostredia, zníženie prašnosti a hlučnosti – budú vybudované viaceré vodozádržné opatrenia, bude použitá zatrávňovacia dlažba a vysadená vzrastlá zeleň.   

V apartmánovom dome sú 9 jednoizbových a 19 dvojizbových apartmánov. Takmer všetky z nich budú mať aj balkón alebo terasu. Apartmány začínajú od výmery 40 m2, najväčšie majú vyše 50 m2. Ceny sa pohybujú od 105 400 € s DPH po 129 400 € s DPH.

Vyberte si z ponuky Apartmánov Bešeň

Prezrite si zoznam všetkých ponúkaných apartmánov a vyberte si ten, ktorý bude najviac vyhovovať vám a vašim potrebám.